MOBİLYA

Mobilya

Akabe İnşaat,15 yıllık sektör tecrübesi, güler yüzlü ve kalite standartlarının üzerindeki hizmetiyle müşterilerini memnun etmek amacına yönelik yenilikçi bir sistem anlayışına sahiptir. Modern ve dekoratif tasarımlara sahip ürün yelpazesi ile kaliteden ödün vermeden hizmetini devam ettirmeyi başarmış ender Mobilya öncülerindendir. Modayı anlık olarak takip etmesi ile yapılan modern düzenlemeleri kendi bünyesinde uygulaması, oldukça geniş bir kitleye hitap etmesini beraberinde getirmiş olup Akabe İnşaat’ı sektöründe tanınmış bir firmaya dönüştürmüştür.

En şık Mobilya tasarımları, yatak odası takımları, yemek odası takımları, duvar üniteleri, genç odaları ve Özel proje bazlı işlerimiz ile müşterilerimizin istek ve taleplerini karşılamak amacıyla hizmet vermekteyiz. Kaliteye uygun fiyatlardan sahip olmak ve ihtiyacınız olan mobilyayı ürettirmek için tek yapmanız gereken  Akabe İnşaat ile iletişime geçmektir.

Vizyon ile gerçeklik arayışı arasında, yenilikçi ve cesaret dolu bir yaklaşım… Bu üç odak noktası 2001 yılında kurulmasından bu yana Akabe İnşaatı’ı simgeledi ve onu dekoratif tasarımda öncü markalardan biri haline getirdi. Yeni materyaller, güncel teknoloji ile bir araya geldi ve işlev, tasarım ve estetik odaklı, devrim niteliğindeki ürünlerin daimi akışını sağladı.

Akabe İnşaat’ın ürün yelpazesi özgünlük ve orjinallik ilkeleriyle oluşturulmuştur. Uluslararası alanda fikir liderlerinin, tasarım ikonlarıyla bir araya gelmesi ile oluşan Akabe İnşaat Koleksiyonu mimarlık ve tasarım dünyasına yenilikçi bir bakış sunmaktayız.